Pomysł na zdrowy prezent pod choinkę

Pomysł na zdrowy prezent pod choinkę

Podczas świąt życzymy sobie przede wszystkim zdrowia, dlatego sprzyjające mu prezenty powinny znaleźć się w worku Świętego Mikołaja.

Oto trzy warte uwagi produkty medyczne na tegoroczne Boże Narodzenie:

Pomysł 1: dietetyczna waga kuchenna

Zdrowe odżywianie to trend, który już od lat nie traci na popularności. Stale rosnące grono miłośników świadomego przygotowania posiłków tworzą również osoby będące na diecie odchudzającej oraz zmagające się z problemami zdrowotnymi, m.in. z cukrzycą. Aby przygotować idealnie skomponowane posiłki, należy korzystać z dietetycznej wagi kuchennej, która pozwoli dobrać składniki. Dokładne urządzenie to wsparcie w zachowaniu harmonii składników, a więc zdrowie oraz dobrą kondycję fizyczną, jak i psychiczną. Pamiętaj, dobre samopoczucie zaczyna się na talerzu!

Pomysł 2: lampy grzewcze

Odczuwanie ciepła, a także towarzyszące mu światło wpływa na komfort, ale także na odzyskanie zdrowia oraz profilaktykę wielu schorzeń. Naświetlanie ciała lampami grzewczymi pomaga w procesach gojenia, a także stanowi domową terapię towarzyszącą podczas leczenia reumatyzmu, schorzeń nosa, gardła, a nawet w kosmetyce. Uwaga! Poprawienie ukrwienia przez naświetlanie to nie tylko szeroko pojmowane zdrowie, ale również sposób na przyspieszenie przemiany materii!

Pomysł 3: poduszka ortopedyczna

Gdy za oknami szaleje sroga zima, nie ma nic przyjemniejszego niż możliwość ułożenia karku na wygodnej poduszce ortopedycznej. Aby ułatwić codzienne funkcjonowanie osobom zmagającym się z niewygodą i bólami kręgosłupa, warto zaproponować im profilaktykę, która zaczyna się już podczas snu. Zachowując odpowiednią pozycję w trakcie nocnego wypoczynku, można zniwelować bóle głowy oraz rozmaite dolegliwości w obrębie obręczy barkowej – trudno o lepszy pomysł na zdrowy prezent.

Uwaga! Dokonując świątecznych zakupów za min. 100 zł w sklepie Medicom, otrzymasz od nas w prezencie drobiazg, a całe zamówienie zostanie pięknie opakowane – w sam raz pod choinkę!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz